04052020Paz
Last updateCum, 04 Ara 2015 4pm
lider

Üretim

Justenglish ödüle doymuyor

Kullanıcı Değerlemesi:  / 7
Kötüİyi 

Just English Türkiye deki yabancı dil eğitim açığını fark edip, bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarla dolu öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.

Son 5 yıldır üst üste aldıgı kalite ödülleriyle justenglish alanında zirvede bir marka olmaya basladı. Son zamanlarda şube sayısınıda sürekli ve hızlı bir sekilde artıran kurum yenilikci ve insan odaklı kalite politikasıyla sektörde 1 numara oldugunuda gösterdi ve liderfirmalar arasına justenglish girdi. Aldıgı ödüllerden bazıları;

En iyi dil okulu , En güvenilir dil okulu , En kaliteli dil okulu , En uygun dil okulu justenglish

İlk şubesini 2005 yılında Kadıköy Halitağa'da açmıştır. Deneyimli ve alanında uzman yerli-yabancı öğretim kadrosu ile yabancı dil öğretimine yepyeni bir anlayış getirmiştir. 2006 yılında daha fazla öğrenciye kaliteli hizmet vermek için şuan genel merkezinde içinde bulunduğu Caferağa, Kadıköy'de ki 1.000 m2 lik 5 katlı binasına taşınmıştır. Just English’in Kadıköy'de açılmasıyla başlayan yabancı dil eğitim ve öğretim hizmetleri, her geçen gün gelişip, büyüyerek bir "Eğitim Kurumları Zinciri" halini almış ve başarılarla adından söz ettirmiştir. Öğrencilerden gelen yoğun istek üzerine Avrupa yakasındaki ilk şubesini, Beşiktaş'ta açmıştır. "Kaliteli eğitim almak herkesin hakkıdır, öğrencilerimiz bize gelemiyorlarsa biz onların bulunduğu yere gideriz" düşüncesiyle yola çıkan Just English, İstanbul dışındaki ilk şubesini Bursa'da açmıştır. Bursa’nın ardından Şirinevler, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik, Karşıyaka-İzmir, Bakırköy, Alsancak-İzmir, İzmit-Kocaeli ve Kızılay-Ankara/Çankaya'da şubeler açarak, kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerin talebi karşılanmıştır. 

İngilizce Kursumuzla İlgili Hedefimiz Nedir, Ne Amaçlıyoruz?

Köklü ve deneyimli kurumsal yapısıyla eğitim alanında yaptığı çalışmalarla, eğitim sektöründe etkin rol oynayan, yenilikçi, sürekli gelişen, öncü ve örnek bir kurum olmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da en kısa zamanda şubeler açıp, tüm dünyaya bir Türk markasının da çok kaliteli eğitim verebileceğini göstermek istiyoruz. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin, bunu gerçekleştirmek için yurtdışına gerek olmadığını, isterlerse burada da çok kaliteli bir eğitim alabileceklerini görmelerini istiyoruz. 

Ne Gibi İmkanlar Sunuyoruz?

İster öğrencimiz olsun ister olmasın, bize yurtdışı eğitimle ilgili başvuru geldiğinde, başvuran kişinin isteğine göre İngilizce başta olmak üzere Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca dillerinin bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek amacıyla dilin konuşulduğu ülkede ÜCRETSİZ organizasyon garantisi ile dünyanın önde gelen dil okullarında, uygun fiyatlı, güvenilir, eğitim organizasyonu yapıyoruz. 

Yurtdışında dil okulu, yurtdışında üniversite, yurtdışı yaz kampları, work&travel ile dil ve üniversite eğitimini yurtdışında almak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz. 

Grup İndirimlerimiz Nasıldır?

Biz Just English olarak bir şeye fazlasıyla önem gösteriyoruz. O da öğrencilerimiz arasında, aynı tarih aralığında ve aynı kampanya ile eğitime dahil olmuşlar arasında oluşabilecek fiyat farklılıkları. Buradaki tavrımız basit, biz Just English olarak fiyatlarımızı daha öncesinden ilan etmeyi prensip edinmiş bir kurumuz. Fiyatlarımızı karşımızdaki kişinin tipi, konumu , yaşı veya kimlik bilgisine göre değiştirmeyi etik olarak uygun bulmuyoruz. Bu Arada öğrencilerin pazarlık yapma usulü ile ortaya koymaya çalıştıkları farkın aslen içeride bir kaos yaşanmasına neden olacağını bildiğimizden, herkesin gönül rahatlığı ile eğitimlerine devam etmesi için pazarlık sistemine kapalıyız. Bu arada eğitimlerine daha önce başlamış veya Just English'in belirtmiş olduğu tarihlerde ilan etmiş olduğu çeşitli türden kampanyalara katılanlar veya toplu şirket antlaşmalarını tamamen bu konu dışında tutuyoruz. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız telefon ile bizden bilgi alabilirler. 

Diğer İngilizce Kurslarından Farkımız Nedir?

Cevap sanırım tüm bu başarılarımızda saklı. Gönül rahatlığı ile başından sonuna kadar takip edebileceğiniz Türkiye gerçeklerini unutmamış, her türlü maddi ve manevi eğitim fedakarlıklarına açık, önce öğrenci, önce öğretmen diyen ve iyi niyetle eğitim almaya çalışan herkesin yanında olmaya çalışan, her türlü başarıyı destekleyen başarısızlıklarından ders alan öğrencisi ile sevinen ve de üzülen bir eğitim kurumuyuz. 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses