04192019Cum
Last updateCum, 04 Ara 2015 4pm
lider

Sağlık

11. Memorial Çocuk Resim Yarışması

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0
Kötüİyi 

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması başlıyor. Bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan yarışmada çocuklar, sağlıklı büyümenin yolunu resmediyor…

 

Memorial Sağlık Grubu’nun çocukların hastane ve doktor korkularını yenmelerine yardımcı olmak ve kişisel yeteneklerini ortaya çıkarmak için düzenlediği resim yarışmasının bu yılki konusu “Sağlıklı Büyüyorum…”

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nda bu yıl çocuklar, sağlıklı büyümek için neler yaptıklarını anlatıyor. Sağlıklı büyümek için yaptıklarını en güzel şekilde anlatan ve çizgilerle resmeden minikler, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacaklar. İlköğretim ve okul öncesi kategorilerinde düzenlenecek olan yarışmaya katılım için son gün, 10 Nisan…

Yarışma Kuralları

1- Yarışma okul öncesi ve ilköğretim olmak üzere iki kategoride yapılacaktır.

2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.

3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

4- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini, 10 Nisan (Cuma günü) 2015’e kadar Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Suadiye Tıp Merkezi, Memorial Lara Tıp Merkezi ve Memorial Etiler Tıp Merkezi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.

5- Kazananlar 22 Nisan 2015 Çarşamba günü www.memorial.com.tr’den duyurulacaktır.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses